Paar

Sosyal medya kullanımı her ne kadar artsa da hala arkadaş arayan kişilerin ilk tercihi arkadaşlık siteleri. Arkadaşlık siteleri internet kullanımının yeni yaygınlaşmaya başladığı zamanlarda oldukça popülerdi. Zaman için birtakım güvensizlikler, sahte profiller, habersiz üyelik ücreti çekimi gibi nedenlerden dolayı eskisi gibi ilgi görmemeye başladı. Sosyal ağların da yaygınlaşması ile birlikte kullanıcılar arkadaşlık sitelerinden uzaklaşmaya başladı.

Halbuki iyi yönetilen, belli bir hedef kitleye hitap eden arkadaşlık sitelerinin arkadaş arayan bayan ya da arkadaş arayan erkek kullanıcılar için önemli olduğu bilinen bir gerçek.

Arkadaşlık34 olarak, diğer arkadaşlık sitelerinden farklı olmak için yola koyulduk. Kullancıların arkadaşlık siteleri ile ilgili en çok şikayet ettiği konuları tespit ettik ve kendi sistemimizde bu hatalara düşmemeye özen gösterdik. Her şeyden önce bir ilçeye yönelik hizmet veren bir siteyiz. İstanbul’un en kalabalık ikinci ilçesi olan Küçükçekmece’de bayan arkadaş ya da erkek arkadaş arayan ciddi kullanıcıları önemsiyoruz. 800 bine yakın insanın yaşadığı Küçükçekmece’de birçok kişinin kendisine uygun arkadaş aradığı bir gerçek. İşte bu noktada kişilerin tanışmasına katkı sağlayıcı bir platform olmayı hedefliyoruz. Henüz yeni bir siteyiz buna rağmen kullanıcı sayımız yavaş yavaş artıyor.

Kullanıcılarımıza iki tür üyelik sunuyoruz. Standart ve Gold Üyelik. Standart üyelik modeli üyelere özel mesaj göndermek hariç diğer tüm modüllerin açık olduğu bir üyelik türü. Gold üyelik ise aylık 15 TL ücretle kısıtlanmamış  özelliklerin yer aldığı üyelik türü. Fiyatlarımız diğer arkadaşlık sitelerine göre yüksek değil. Günlük olarak hesapladığınızda 50 kuruşa geliyor. Daha fazla kişi yararlansın diye uygun tutttuk. Tamamen ücretsiz yapamazdık. Çünkü istenmeyen kullanıcı kitlesinin sitedeki elit üyeleri rahatsız etmesini istemiyoruz. Gold üyelik, niyeti ciddi olanlar ile olmayanların ayrıldığı bir filtreleme yöntemi.

Henüz Arkadaşlık34’e üye olmadıysanız şimdi hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.


Yorum Yapın


HESABINIZA GİRİŞ YAPIN YENİ HESAP OLUŞTUR

Bizim için gizliliğiniz önemlidir. Kişisel bilgilerinizi paylaşmayız.

 
×
HESAP OLUŞTUR HESABINIZ VAR MI?

 
×
Hesabınıza giriş bilgilerinizi unuttuz mu?
×

Go up