arkadaslik34

Arkadaşlık sitelerine üye olan ve bu siteler üzerinden arkadaş arayan kişilerin en çok yaptığı hatalar neler?

Sabırsız davranmak – Siteye üye olduktan sonra hemen birileriyle tanışma çabası içine girmek yanlış. Önce sitede biraz vakit geçirmek, diğer üyelerin profillerini inceleyin. Ayrıca kendi profilinizi de eksiksiz bir şekilde doldurun. Sabırlı olun. Arkadaşlık taleplerinizi kabul edenler olabileceği gibi reddenler de olacaktır.

Üye olduktan sonra siteye sık uğramamak – Arkadaşlık sitesine üye olduktan sonra her gün sitedeki profilinize giriş yapın. Arkadaşlık talebi, özel mesaj alabilirsiniz. Sizden uzun süre yanıt almayan üyeler başkaları ile arkadaşlık kurabilir.

Fotoğraf eklememek – Fotoğraflı profiller fotoğrafsız olanlara göre her zaman daha az ziyaret edilmektedir. Mümkün olduğunca kendinize ait bir fotoğrafı koyun.

Kendinizi ifade edecek girişimlerde bulunmamak – Arkadaşlık sitesindeki profil sayfanızda kendinizden bahsedin. Anlık duygularınızı, yaptıklarınızı ifade edin. Karşınızdaki kişiler için önemli.

Aynı anda birden fazla kişiye arkadaşlık talebi yollamak – Siteye yeni üye olanların en sık yaptığı davranış bir anda sitede karşı cinsteki tüm üyelere arkadaşlık talebi yollamaktır. Bu tür davranışlar üyeleri rahatsız ettiği gibi sizin arkadaşlık taleplerinizin de reddedilmesine neden olur.

Ücretli arkadaşlık sitelerine önyargılı bakmak – Arkadaşlık sitelerinin ücretli olmasının en temel nedenlerinden biri de diğer üyeleri rahatsız edici kişilerin siteye üye olmasına sınırlama koymaktır. Amacı gerçekten sevgili, arkadaş, ciddi ilişki olan kişilerin arkadaşlık sitelerine üye olması hedeflenir. Aylık 20-30 TL gibi ücretler birçok üye açısından ekstra olarak görüldüğü için ücretsiz arkadaşlık sitesi arayışı fazladır.

 

 

 


Yorum Yapın


HESABINIZA GİRİŞ YAPIN YENİ HESAP OLUŞTUR

Bizim için gizliliğiniz önemlidir. Kişisel bilgilerinizi paylaşmayız.

 
×
HESAP OLUŞTUR HESABINIZ VAR MI?

 
×
Hesabınıza giriş bilgilerinizi unuttuz mu?
×

Go up