arkadaşlık sitesi, online arkadaşlık, istanbul arkadaşlık

Küçükçekmecelilere özel arkadaşlık sitesi Arkadaşlık34, kullanıcıların kolayca tanışabilmesini amaçlıyor. Arkadaşlık34’ü kullanmak son derece kolaydır.

Arkadaşlık34’e ücretsiz üye olarak siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kendinize uygun arkadaşı bulmak için profil bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girmenizi tavsiye ederiz. Fotoğraflı üyeler, fotoğrafsız üyelere göre daha çok dikkat çekmektedir. Böylece diğer üyeler hakkınızda daha çok bilgi sahibi olabilir. Siteye üye olduktan sonra site yönetimi tarafından üyeliğiniz “Standart Üye” olarak güncellenir. Daha fazla özellikten faydalanmak isterseniz Gold Üye olabilirsiniz.

Arkadaşlık34’e üye olduktan sonra otomatik olarak anasayfaya yönlendirilirsiniz. Profil sekmesini tıklayarak profilinizi görüntüleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Sağ sekmede sitede online kullanıcıları görebilirsiniz. Profilleri görüntüleyebilirsiniz. Üyelere mesaj göndermek için Gold Üye olmanız gerekmektedir. Gold üye olarak sınırsızca mesajlaşabilirsiniz.

Size diğer üyelerden herhangi bir mesaj gelip gelmediğini görüntülemek için zaman zaman Profil linkini tıklamanızı ve sayfanızı yenilemenizi öneririz. Arkadaşlık34, diğer arkadaşlık sitelerine göre çok daha basit ve sade bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Blog sayfamızda sizlerin işine yarayabilecek, daha kolay arkadaş bulmanıza yardımcı olacak yazılar yer alacak. Bunları okumanızı tavsiye ederiz.

Binlerce Küçükçekmeceliyi aradığı arkadaş ile kolayca tanıştırmayı hedefleyen Arkadaşlık34’te kesinlikle sahte profiller ve otomatik mesajlar yoktur.

Tüm üyelerimize keyifli arkadaşlıklar dileriz.


Yorum Yapın


HESABINIZA GİRİŞ YAPIN YENİ HESAP OLUŞTUR

Bizim için gizliliğiniz önemlidir. Kişisel bilgilerinizi paylaşmayız.

 
×
HESAP OLUŞTUR HESABINIZ VAR MI?

 
×
Hesabınıza giriş bilgilerinizi unuttuz mu?
×

Go up