Hakkımızda

Küçükçekmece’nin ilk ve tek arkadaşlık sitesi Arkadaşlık34, Küçükçekmece’de bayan arkadaş arayan, Küçükçekmece’de erkek arkadaş arayan kişileri bir çatı altında toplamayı hedefliyor. İstanbul’un en kalabalık ikinci ilçesi olan Küçükçekmece’de binlerce kişi bayan arkadaş ya da erkek arkadaş arıyor.

Arkadaşlık34, ciddi arkadaşlık arayan kişileri bir araya getiren ve mesajlaşmalarını sağlayan bir plaform. Arkadaşlık34 kısa sürede diğer arkadaşlık siteleri arasından sıyrılmayı ve popüler bir Küçükçekmece arkadaşlık sitesi haline dönüşmeyi planlıyor.

arkadaslik34.com‘a üye olanlar Küçükçekmece’de kendilerine uygun adaylar ile mesajlaşma ve tanışma fırsatına sahip olabilir. Üyeliğin ücretsiz olduğu site, Küçükçekmeceliler için önemli bir ihtiyaca cevap vermeyi amaçlıyor. Arkadaşlık34’ün blog sayfasında düzenli olarak üyelere faydalı olabilecek türden içeriklerin de yer alması hedefleniyor.


Amacımız

Küçükçekmece’de oturan, Küçükçekmece’de arkadaş arayan kişilere nezih bir sohbet ve tanışma ortamı olarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Birçok arkadaşlık sitesinin olduğu günümüz internet dünyasında bu sitelere güven son yıllarda önemli ölçüde azaldı. Bunda sahte üyelikler ve izin dışında üyelik ücreti kesilmesi büyük rol oynuyor. İşte bu noktada bir ilçede odaklanmayı ve üyelerimize nitelikli tanışma hizmeti sunmayı ilke edindik. Diğer arkadaşlık sitelerinden farklı olmayı hedefliyoruz. Arkadaşlık34, ilçeye özel açılmış arkadaşlık sitelerinin ilk örneklerinden biri. 800 bine yakın insanın yaşadığı Küçükçekmece’de binlerce kişinin üye olmasını hedefliyoruz. Küçükçekmeceliler bu site sayesinde kendilerine uygun adaylar ile mesajlaşabilecek, belli bir güven ortamı sağlandıktan sonra yüzyüze görüşebilecekler. Elit üyelerden oluşan bir topluluk hedefliyoruz. Gerçekten arkadaşlık arayan, ciddi ilişki arayan kişiler üye olacak. Bunu sağlamak adına ücretli üyelik modelini uygulayacağız.

.

İlkelerimiz

Arkadaşlık34‘e üye olan her kişi bizim için değerlidir. Üyelerimize gerçek bir sohbet ortamı sunacağız. Sahte profiller ile karşılaşmayacaksınız. Gerçek kişilerin yer aldığı bir platform olacak. Üyelik fiyatlarımız çok düşük olacak. Ödeme yöntemi olarak kişisel bilgilerinizi, kart bilgilerinizi talep etmeyeceğiz. Sizin izniniz olmadan hesap yenileme ve hesabınızdan para çekme gibi girişimlerde asla bulunmayacağız. İstediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırabilecek ya da uzatabileceksiniz. Bu noktada diğer arkadaşlık sitelerinden farklı olmayı hedefliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

HESABINIZA GİRİŞ YAPIN YENİ HESAP OLUŞTUR

Bizim için gizliliğiniz önemlidir. Kişisel bilgilerinizi paylaşmayız.

 
×
HESAP OLUŞTUR HESABINIZ VAR MI?

 
×
Hesabınıza giriş bilgilerinizi unuttuz mu?
×

Go up