arkadas ariyorum, bayan arkadas, arkadaslik sitesi

İstanbul bayan arkadaş arıyorum diyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Bahar aylarının yaklaşması ile birlikte yalnızların arkadaş arama çalışmaları da hız kazandı. Bu yazı yalnız geçirmek istemeyenler şimdiden arkadaşlık sitelerine üye olarak kendilerine uygun bayan arkadaş arayışı içine girdi.

Eskiden insanlar nereden olursa olsun bir arkadaş edinme derdindeydi. Uzaklık gibi faktörlerin ilişkileri sekteye uğratması nedeniyle artık yakınlardan arkadaş bakılıyor. Oturduğunuz ilçeden ya da mahalleden arkadaş bulmak güzel olurdu değil mi?

İşte bu noktada Arkadaşlık34 arkadaşlık sitesi büyük bir açığı kapatıyor. 39 İlçenin bulunduğu İstanbul’da en kalabalık ikinci ilçe Küçükçekmece. Küçükçekmece’nin 21 mahallesi var. Küçükçekmece’de binlerce kişi bayan arkadaş ya da erkek arkadaş arıyor. Eğer siz de kendinize uygun bir arkadaş arıyorsanız www.arkadaslik34.com’a üye olabilirsiniz. Üyelik ücretsizdir. Profilinizi doğru bir şekilde oluşturursanız daha kolay arkadaş bulabilirsiniz. İlçeye özel ilk arkadaşlık sitesi Arkadaşlık34 şu an yaklaşık 800 bine yakın kişinin yaşadığı Küçükçekmece ilçesine yönelik hizmet veriyor. Talep gelmesi durumunda başka ilçeler de ilerleyen zamanlarda eklenebilir.


Yorum Yapın


HESABINIZA GİRİŞ YAPIN YENİ HESAP OLUŞTUR

Bizim için gizliliğiniz önemlidir. Kişisel bilgilerinizi paylaşmayız.

 
×
HESAP OLUŞTUR HESABINIZ VAR MI?

 
×
Hesabınıza giriş bilgilerinizi unuttuz mu?
×

Go up