Sıkça Sorulan Sorular

Arkadaşlık34 Sıkça Sorulan Sorular

Arkadaşlık34 nasıl çalışır? Arkadaşlık34, Küçükçekmece’de oturan, Küçükçekmece’de bayan ya da erkek arkadaş arayan, ciddi beraberlik ve bu beraberliği evliliğe taşıma düşüncesindeki üyelere yönelik tasarlanmıştır.

Arkadaşlık34’e üye olmak ve kullanmak ücretli midir? Arkadaşlık34’e üye olmak ücretsizdir. Üye olduktan sonra ilginizi çeken diğer üyelere mesaj göndermek ve arkadaş olarak eklemek ise ücretlidir. Üyeler ile sınırsızca mesajlaşmak ve daha fazla özellikten yararlanmak için Gold Üyelik paketi satın almanız gerekmektedir.

Arkadaşlık34’te neden ücretli üyelik var? Arkadaşlık34, gerçek ve ciddi kişiler ile tanışmak isteyen, ciddi arkadaşlıklar kurmak isteyen kişilere hitap eden bir sitedir. Bu amaçları taşımayan ve sitedeki ciddi niyetli üyeleri rahatsız edebilecek kitlenin uzak tutulması amaçlanmıştır. Elit, ne istediğini ve ne aradığını bilen kişiler ile büyümeyi amaçlamaktadır.

Üyelik oluştururken nelere dikkat etmeliyim? Üyeliğinizi oluştururken vermiş olduğunuz bilgiler ve bu bilgilerin doğruluğu Arkadaşlık34’teki iletişiminizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi açısından son derece önemlidir. Hayatın her alanında güven çok önemli olduğu gibi bu güveni sağlamanız da dürüstçe verdiğiniz cevaplardan anlaşılacaktır. Profil bilgilerinizde kendinizi olduğunuzdan farklı göstermenizin size bir şey kazandırmayacağını belirtmek isteriz.

Tamamlanmış profilin faydası nedir? Tanıtım yazınızda kendinizi ifade ederken kelimelerinizi özenle seçmeye dikkat edin. Profilinizi inceleyen üyeler bu alanda yazdıklarınız doğrultusunda sizinle iletişime geçeceklerdir. Eksik profil bilgilerine sahip olmanız yeni arkadaşlıklar edinme şansınızı etkileyecektir. Tüm profil bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmak ciddi kişiler ile tanışmanız ve yeni bir ilişkiye yelken açmanız açısından önemlidir.

Fotoğraf yüklememizi tavsiye eder misiniz? Arkadaşlık34’e fotoğraflarınızı yüklemenizi kesinlikle öneriyoruz. Kendinizi tanıtım yazınızda ifade etmeniz kadar profilinize fotoğraf eklemeniz de bir o kadar önemli. Fotoğrafı olan üyeler fotoğrafı olmayan üyelere göre daha çok dikkat çekmekte ve daha fazla mesaj alıyor. Bu sayede hem atacağınız mesajlara alacağınız cevap sayısı çok artacak.

Profil fotoğrafınız nasıl olmalı? Profil fotoğrafınızın sizi net olarak ifade etmesine dikkat edin. Yüzünüz net görünmeli ve çok uzaktan çekilmiş olmamalı.

Nasıl fotoğrafları tavsiye edersiniz? Özellikle güldüğünüz fotoğraflar koymanızı tavsiye ederiz. Sizi yakından gösteren fotoğraflar ve ayrıca uzaktan gösteren fotoğraflar koymanızda fayda var. Fotoğrafın arka planının da güzel olması, üstünüzün şık olması da önemli. Bu kurallara uyarsanız daha fazla mesaj alır ve daha fazla kişi ile tanışma şansı yakalarsınız.

Mesaj yazarken nelere dikkat etmeliyim? Mesajlarınız göndereceğiniz üyeye özel olmalı. İlgilendiğiniz üyelere önceden hazırladığınız aynı mesajı göndermeyin. Tanımak istediğiniz üyenin profilini detaylı incelediğinizi bildiren mesajlar yollamanız iletişim kurmanızı kolaylaştıracak. Mesaj gönderdiğiniz üye cevap vermiyorsa ısrarcı olmayın. Tekrar mesaj yollamak istediğinizde bir sonraki mesajınız daha detaylı ve o üyeyle ilgilendiğinizi belirten içeriğe sahip olmalı. Mesajlarınızda doğru bir Türkçe kullanmaya özen gösterin. İfade tarzınız karşınızdaki kişinin size geri dönüş yapması açısından önemlidir.

Mesajlarımda iletişim bilgilerimi paylaşabilir miyim? Güvenliğiniz açısından özellikle ilk mesajlarınızda e-posta adresi ve telefon numarası gibi bilgilerinizi paylaşmanızı tavsiye etmiyoruz. Tanıştığınız üyelerimizle öncelikle Arkadaşlık34 üzerinden iletişim kurup ilerleyen zaman içinde e-posta ya da telefon bilgilerinizi paylaşmaya karar vermenizi tavsiye ediyoruz.

Mesajlarım neden gönderilmiyor? Mesajlarınızda kesinlikle uygunsuz kelime kullanmayın. İçinde uygunsuz kelime geçen mesajlar ilk tanışma açısından son derece olumsuz bir izlenim oluşturmaktadır.

Attığım mesaj neden okunmuyor? Kullanıcının sisteme giriş yapmaması, mesajınızı okumadan silmiş olması veya sizi engellemiş olması gibi durumlarda mesajınız okunmuyor görünecektir.

Tanıştığım üyelerle iletişim bilgilerimi paylaşmalı mıyım? Bir üyeyle ilk iletişim kurduğunuzda adresinizi, telefon numaranızı, e-posta adresinizi, sosyal medya hesaplarınızı ve benzeri bilgilerinizi paylaşmayın. Yeni tanıştığınız üyelerle ilk zamanlarda Arkadaşlık34 üzerinden iletişimde kalıp birbirinizi tanımak için zaman verin. Karşınızdaki kişiye güven duyuyorsanız e-posta adresinizi ve cep telefonu numaranızı paylaşabilirsiniz. Ev/iş telefonu, adres bilgilerinizi iletişiminiz ilerlemedikçe kesinlikle paylaşmayın. Ev adresiniz ve kredi kartı gibi kişisel bilgilerinizi paylaşmayın.

Güvenlik açısından nelere dikkat etmeliyim? Tanıştığınız hiçbir üyeyle kredi kartı/kimlik vb bilgilerinizi paylaşmayın. Sizden bu gibi bilgileri isteyen ya da sizden ekonomik yardım/kontör, ve özellikle yurtdışından üye olup yol/pasaport/vize parası isteyen üye olursa derhal site yönetimine şikayette bulunun ve isteklerini gerçekleştirmeyin. Sitemizde mesajlaşmanız esnasında bu tür istekleri olan üyeleri bize bildirin.

İlk buluşmada nelere dikkat etmeliyim? İlk buluşmanızı mutlaka halka açık bir mekanda gerçekleştirin. Alışveriş merkezleri, işlek cafeler bu açıdan ideal ortamlar. Kesinlikle ev, iş yeri gibi mekanlarda ilk buluşmalarınız gerçekleştirmeyin. İlk buluşmada buluşacağınız kişiye ev ve iş adresinizi vermemeniz ve yeni tanıştığınız kişinin arabasına binmemeniz önemli. Yeni tanıştığınız kişilere ilk buluşmada cüzdan, ev anahtarı, araba anahtarı vb kişisel eşyalar geçici olarak bile olsa emanet etmeyin.

Yorum Yapın


HESABINIZA GİRİŞ YAPIN YENİ HESAP OLUŞTUR

Bizim için gizliliğiniz önemlidir. Kişisel bilgilerinizi paylaşmayız.

 
×
HESAP OLUŞTUR HESABINIZ VAR MI?

 
×
Hesabınıza giriş bilgilerinizi unuttuz mu?
×

Go up