Üyelik türleri ve ücretler

Arkadaşlık34’e üye olmak ücretsizdir. Profili onaylanan her üye standart üye haklarına sahip olur. Bu haklar; ücretsiz profil oluşturmak, profiline fotoğraf eklemek ve diğer üyelerin profillerini görüntülemektir. Eğer diğer üyelerle iletişim kurmak, mesaj  göndermek, durum güncellemesi paylaşmak, arkadaş olarak eklemek, foruma katılmak isterseniz Gold üye olmanız gerekir.

Sitemizde elit bir kullanıcı kitlesi oluşturmak istediğimizden dolayı iki çeşit üyelik modeli uyguluyoruz. Bildiğiniz üzere ücretsiz arkadaşlık sitelerinde amacı arkadaşlık olmayan, ciddi olmayan birçok kişi var. Bu kişiler ciddi arkadaşlık, gerçek kişileri arayan kullanıcıları rahatsız edebiliyor. Biz de Arkadaşlık34 olarak istenmeyen kullanıcı kitlesini sitemizden uzak tutmak, gerçekten Küçükçekmece’de arkadaş arayan kişileri sitemizde görmek adına ücretli üyelik modelini hizmete koyduk. Üyelik ücretlerimiz son derece düşük. Günlük olarak hesapladığınızda birkaç kuruşa denk geliyor. Bu ücret hayatınızda doğru kişiyi bulmanıza vesile olacak bir platform için çok değil. Günümüzde gerçekten arkadaş arayan kişilerin ödeyebileceği miktar belirledik.

Arkadaşlık34 üyelik türleri ve üyelik ücretleri

Standart üyelik – Standart üyelik modelinde Arkadaşlık34’e üye olabilir ve profilleri görüntüleyebilirsiniz. Üyeliğinizi bir üst seviyeye yükselttiğiniz takdirde sitenin tüm içeriğinden üyeliğiniz boyunda faydalanırsınız.

Gold üyelik – Gold üye olanlar Arkadaşlık34’ün tüm özelliklerinden gold üyeliği süresince yararlanır.

Üyelik ücreti ve ödemeleri – Gold üyelik ücretimizi diğer arkadaşlık sitelerine göre daha düşük tuttuk. Gold üyelik ücreti aylık 15 TL’dir. 3 aydan fazla Gold Üye olan kullanıcılar için aylık ücret 10 TL. Gold üyelik ücretinizi EFT, Havale, ATM’den ödeme PayPal ve Kredi Kartı ile yapabilirsiniz. Sizden hiçbir şekilde kart bilgilerinizi, hesap bilgilerinizi istemiyoruz. Sizin için en güvenli hangi ödeme yöntemiyse onunla ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra bize bildirimde bulunursanız üyeliğinizi en kısa süre bir üst seviyeye taşırıyoruz. Bildiriminizde üyelik bilgilerinizi (sitedeki kullanıcı adınızı, mail adresini ve gerçek isminizi yazmayı unutmayın!) bize iletmeyi unutmayın. Hesaplarımızı ve sitemizi sürekli kontrol ediyoruz.

Bize her zaman admin@arkadaslik34.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Mailleriniz en kısa sürede cevaplanacaktır.

Keyifli arkadaşlıklar dileriz.

 

Yorum Yapın


HESABINIZA GİRİŞ YAPIN YENİ HESAP OLUŞTUR

Bizim için gizliliğiniz önemlidir. Kişisel bilgilerinizi paylaşmayız.

 
×
HESAP OLUŞTUR HESABINIZ VAR MI?

 
×
Hesabınıza giriş bilgilerinizi unuttuz mu?
×

Go up