tanışma1
Her geçen gün daha çok yoğunlaşan hayatımız nedeniyle yeni insanlarla tanışmak, yen aşklara yelken açmak, bize uygun bayan ya da erkek arkadaşı bulmak için, aktif bir sosyal hayat için zamanla kıyasıya mücadele ediyoruz. Günlük yaşamın koşuşturması, kariyer hedefleri derken bazı güzel duyguları çoğu zaman kaçırıyoruz ya da erteliyoruz. Bazen de önceki yaşadığımız ilişkileri yıpratıyor veya tüketiyoruz. Bu noktada yeni bir başlangıç yapmayı istiyoruz.Arkadaşlık bulmak, teknoloji sayesinde daha kolay hale geldi. Artık arkadaş aramak için klasik yöntemler ile vakit harcamaya gerek yok. “İnternetin sunduğu yeni arkadaşlık imkânlarıyla sosyalleşirken zamandan kazanmak mümkün oluyor. Yoğun hayat içinde zaman birçoğumuz için çok önemli.”
Beklemek istemiyorum diyorsanızBeklemek istemiyor ve bu ertelemelerinize bir son vermek istiyorsanız online arkadaşlık siteleri bir tık uzağınızda. Çevrenizde kimler var, hoşunuza gidebilecek birileri var mı diye bir kontrol etmek sizin için yararlı olabilir. Bir yandan kahvenizi içerken evinizin rahatlığında birini tanıma imkânı bulabilirsiniz. Hem hızlı hem de etkili bir arama ile hayallerinize hiç olmadığınız kadar yakın olabilirsiniz.
Yeni arkadaşlıklar kurmaya açık olmak doğru kişiyi bulmada büyük önem taşıyor. Özellikle bu durum internette daha kolay ve risksiz. Arkadaşlık sitelerinde kendinize uygun arkadaş arıyorsanız ilk anda belki çok fazla kişiden geri dönüş alamayabilir ya da istediğiniz gibi geri dönüşler alamayabilirsiniz. Ancak bu durum sizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmamalı.
Reddedilme korkusuna son!
Gerçek hayatta yaşanan bir reddedilme durumu online arkadaşlıkta pek söz konusu olmadığı için bayan arkadaş arıyorum demeye devam edin. Elbet kendinize uygun bir aday ile tanışacaksınız. Hoşunuza giden adaylara mesajlarınızda samimi, içten ve dürüst olun. Er ya da geç nasıl bir insan olduğunuz anlaşılacağı için olmadığınız bir kişinin profilini çizmemenizi öneriyoruz. Adaylara mesaj gönderirken dil bilgisi yanlışlıkları, klişe cümleler kurmak gibi sıkça yapılan hatalara düşmeyin. Mesaj gönderdiğiniz kişinin özel olduğunu hissetmesini sağlayacak adımlar atın. Bu sizin olumlu geri dönüş alma ihtimalinizi artıracak.”Artık günlerimi yalnız, aşksız, arkadaşsız geçirmek istemiyorum diyorsanız elinizi çabuk tutun. Bu yıl kabuğunuzdan çıkmanızın zamanı. Koca bir yılı yalnız geçirmek istemezsiniz öyle değil mi?”

Cevabınız “Evet” ise Hemen harekete geçin. Arkadaşlık34’e üye olun ve size en yakın adaylar ile tanışma fırsatına sahip olun.  Online dünyadaki fırsatların kapısını açık tutun! Unutmayın, aşk er ya da geç sizi bulacak.


Yorum Yapın


HESABINIZA GİRİŞ YAPIN YENİ HESAP OLUŞTUR

Bizim için gizliliğiniz önemlidir. Kişisel bilgilerinizi paylaşmayız.

 
×
HESAP OLUŞTUR HESABINIZ VAR MI?

 
×
Hesabınıza giriş bilgilerinizi unuttuz mu?
×

Go up